Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Завантажте програму Viber 2022 на ПК з Windows 7

Завантажте програму Viber 2022 на ПК з Windows 7
Завантажте програму Viber 2022 на ПК з Windows 7

Завантажте програму Viber 2022 на ПК з Windows 7 - Viber — це програмне забезпечення для інформаційних і комунікаційних технологій, розроблене Viber Media Inc. Viber – це безкоштовний сервіс, який можна використовувати для надсилання повідомлень, здійснення дзвінків, а також надсилання фотографій іншим людям.

Viber також є безпечним, конфіденційним і веселим додатком для обміну повідомленнями та телефоном, який об’єднує понад мільярд людей у ​​всьому світі.

Цей пристрій доступний для Android, BlackBerry OS, iOS, Series 40, Symbian, Bada та Windows Phone. Станом на 26 лютого 2013 року кількість користувачів Viber досягла 175 мільйонів людей.

Існує функція шифрування, яка забезпечує безпеку кожного повідомлення, надісланого на адресу призначення. Серед розгулу кіберзлочинності шифрування можна порівняти з фортецею, у яку важко проникнути безвідповідальним особам.

Повідомлення, які можна надсилати, мають не лише текстову форму. Візуальний вміст, наприклад зображення та відео, також може бути матеріалом для розмови. Навіть користувачам надається свобода надсилати свої голосові записи. Вас не влаштовує просто текстове повідомлення? Є ще функція спілкування віч-на-віч за допомогою відеодзвінків.

Спілкування може здійснюватися з одним або кількома співрозмовниками. Чим більше людей приєднається, тим захопливішою буде розмова. Колекція стікерів, які можна прикріплювати до повідомлень, також робить атмосферу розмови більш бурхливою та полегшує виклик сміху. Якщо немає стікерів, які можуть виконати бажання, користувачі можуть зробити свої власні.

Viber також надає функцію видалення повідомлень, які вже були надіслані, наприклад повідомлень із неправильною адресою, повідомлень, надісланих на піку гніву, щоб викинути недоречні слова, повідомлень, які потенційно можуть потрапити під дію закону ITE, і так далі.

Для більш важливих повідомлень, таких як повідомлення, що містять пароль для відкриття файлу, ці повідомлення можна встановити за допомогою таймера, який автоматично видалятиметься в заздалегідь визначений час.


Особливості Viber:


Надсилайте повідомлення

Надсилайте тексти, фотографії, відео чи файли. Записуйте швидкі голосові та миттєві відеоповідомлення.


Здійснюйте голосові та відеодзвінки

Здійснюйте кристально чисті дзвінки та легко перемикайтеся на відео.


Запустіть групові чати та дзвінки

Сімейна зустріч, групова відеозустріч або заняття йогою — усе може відбуватися під час групового чату, відео чи голосових дзвінків.


Приєднуйтесь до спільнот

Станьте частиною публічних груп людей, які поділяють ваші пристрасті — від брендів до впливових людей.


Діліться наклейками та GIF-файлами

Спілкуйтеся щиро, грайливо та експресивно за допомогою нескінченних стікерів і GIF-файлів.


Створюйте наклейки та GIF-файли

Виражайте себе ідеально за допомогою власних наклейок або GIF-файлів.


Видалити та редагувати переглянуті повідомлення

Відберіть те, що ви не збиралися надсилати — від усіх учасників чату.


Встановити Зникаючі повідомлення

Додайте до повідомлень таймер самознищення для додаткової конфіденційності.


Функції безпеки Viber

Інформація, якою ви ділитеся, захищена нашою системою безпеки, тож вам не потрібно двічі думати про те, що ви можете, а що не можете ділитися під час використання Viber.


Захищений по дорозі

Повідомлення шифруються під час переміщення в Інтернеті з вашого пристрою на пристрій одержувача.


Наскрізне шифрування

Ключ шифрування знаходиться на пристрої користувача і ніде більше. Тому ніхто, навіть Viber, не зможе прочитати ваші повідомлення.


Довірений контакт

Перевірте особу людини, з якою спілкуєтесь, обмінявшись секретними ключами. Viber повідомляє про зміну контактних даних.


Завантажте програму Viber 2022 на ПК з Windows 7

Post a Comment for "Завантажте програму Viber 2022 на ПК з Windows 7"